Co oznacza zjawisko hipodensyjne o wielkości 5mm?

Dzień dobry miałem niedawno dziwny przypadek. Zemdlalem w pracy i delikatnie uderzylem się czołem. Mam delikatnego guza. Przy czym w szpitalu powiedziano że mam niski puls do 50 na min . Po tomografii głowy wykryto zjawisko hipodensyjne o wielkości 5mm czy mógł mi ktoś wyjaśnić czy coś To poważnego jest ?

Pisze Pani : " tomografii głowy wykryto /zjawisko ?? raczej OGNISKO hipodensyjne o wielkości 5mm " ; TK do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pozdrawiam i zapraszam