Co znaczy moje zmęczenie i towarzyszące mu objawy?

Witam. Od 8smiu lat jestem codziennie niesamowicie zmeczona wrecz wyczerpana,nawet rano budze sie zmeczona. Ciagle chce mi sie spac, mam wielki problem z koncentracja. Do tego mam wiecznie spuchnieta twarz- zaczelo sie od policzkow I czola nad brwiami,teraz doszly tez usta. Lewe oko jest zawsze bardziej spuchnieta niz prawe.Mam tez spuchnieta prawa reke. Badania mam w normie. Bardzo prosze o pomoc,bo juz odechciewa mi sie zyc. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie-

Przy depresji pomocna bywa psychoterapia. Zapraszam online :)