Zmęczenie, mrowienie szyi i zimne ręce

Witam. Mam 21lat, 162cm i 60kg. Wczesniej czulam sie znakomicie. Ostatnio, ok. 1-2 miesiac temu, pogorszylo sie to. Jestem ospala, wiecznie zmeczona mimo sporej ilosci snu. Niedawno takze zaczelo mnie meczyc w okolicy szyji mrowienie i zimne rece. Mam takze niekiedy okropne bole glowy i nudnosci. Ostatnimi czasy przestalam sie ruszac i moj tryb jest siedzacy. Czym to moze byc spowodowane ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże neurologiczne. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.