Zmęczenie, ból karku, mrowienie kończyn i bóle głowy

Witam. Od jakis 1-2 tyg moj stan troszke sie pogorszyl. Jestem wiecznie zmeczona. Bol karku towarzyszy mi caly dzien. Przed snem odczuwam mrowienie konczyn. Do tego dochodzi bol glowy i nie kiedy nudnosci. Mam 21 lat i mam siedzacy tryb zycia. Jednak ostatnie dolegliwosci utrudnily mi rozpoczecie biegania. Dodam tez ze w mojej rodzinie stwierdzone byly migreny (moja mama i babcia). Czym to moze byc spowodowane? Jak zalagodzic objawy przed wizyta u lekarza? Odwiedzic lekarza POZ czy neurologa?

Najpierw warto odwiedxzić Lekarza POZ, aby zdecydował czy konieczna konsultacja neurologiczna
Czy miewa Pani migreny?
Siedzący tryb pracy męczy mięśnie karku i pleców,
Dodatkowo może też stres, wiosenne zmęczenie?
Anemia, niedobory witaminowe?
Wady postawy? Brak ruchu??
Pozdrawiam