Co znaczy nasilający się ból oka?

od tygodnia boli mnie lewe oko, ból nasila się wieczorem i czasem rano, ciężko jest mi zlokalizować ból bo odczuwam go w całym oku ale najczęściej z przodu, jest to uczucie jakby wpadło coś mi do oka, byłem u okulisty i niby wszystko jest w porządku, przepisano mi krople antybakteryjne, zażywam je drugi dzień ale poprawy nie czuje wcale, w słoneczne dni ciężko jest mi unieść wzrok bo oczy zaczynają lzawic, ale to raczej miałem od dawna, lecz pojawiły się męty i nie wiem czy wcześniej je miałem

Witam.ma Pan zapalenie tęczówki lub naczyniowki. Wymaga Pan dokładnego badania w kier.chorób ukladową ch np stawów skóry itp. Należy też udać się do stomatologa i laryngologa celem wykluczenia źródła infekcji z okolic oka chorego. Leczenie jest sterydami miejscowo i ogólnie. Pozdrawiam serdecznie