Pogorszenie się wzroku po usuwaniu ciała obcego z oka

Witam, wczoraj miałem usuwane ciało obce z prawego oka, usuwał je okulista ok 4h po dostaniu się go do oka po zabiegu powiedział ze był to dosyć duży kawałek szkła , i ze rogówka jest mocno porysowana , zapisał krople floxal , po zabiegu oko jeszcze bolało do końca dnia, dzisiaj, ok 24h po zabiegu ból zniknął jednak zauważyłem widoczne pogorszenie ostrosci wzroku w oku czy to normalne ? pogorszenie jest odczuwalne najbardziej przy czytaniu , wzrok wyostrza się po zamknięciu chorego oka.

Witam.tak.to normalne.nablonek rogowki mlody jest szarawy oraz jezei skaleczenie sxklem bylo glebsze zostanie w rogowce blizna.mozna ja przejasniac za ok 10 dni.obecnie prosze stodowac np corneregel.lub HyloOarin lub Kationorm.pozdrawiam