Dlaczego nastąpiło u mnie nagłe pogorszenie wzroku?
Witam,od 4 dni nastapilo u mnie nagle pogorszenie wzroku w jedynie prawym oku,w postaci zamglonego szarego i nieostrego widzenia,przy czym czuje delikatny bol w oczodole.Sytuacja ta miala miejsce rowniez okolo roku temmu.Mialam robione badanie okulistyczne przez kontrast dna oka,wszelkie dadania polawidzenia ostrosci,wyslano mnie rowniez na tomografie komputerowa z podejrzeniem guza mozgu.Nie wykryto wtedy nic.Ja po kilku nastepnych dniach zaczelam lepiej widziec? Moze i tym razem to nic powaznego i wzrok sam wroci?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam.zdiagnozować czy chora jest plamka żółta która nie boli czy jest jakiś ucisk na nerw wzrokowy co nie daje zamglonego widzenia tylko ubytek w polu widzenia .ct głowy zależy jak było krojone co ile mm. RM JEST zawsze lepszym badaniem ale po dobrym okuliscie wcześniej. Pozdrawiam serdecznie