Co znaczy nieprawidłowy sygnał obrąbka górnego i przyczepu ścięgna głowy długiej mięśnia?

Dzień dobry. Panie doktorze przy porodzie doznałem okołoporodowego usz. splotu barkowego pr. natomiast moja zdrowa lewa reka nabawiła się: (opiz z rezonansu) Nieprawidłowy sygnał obrąbka górnego i przyczepu ścięgna głowy długiej mięśnia dwugł. ramienia jak w uszkodzeniu typu SLAP. poza tym wszystko ok bez uwidocznionych wysięku, obrzęku błony maziowej. Jeżeli jest opcja wizyty u p. dr. to poprosił bym o namiar do Pana, a posiadam skierowanie do szpitala w trybie pilnym. pozdrawiam Paweł

Lek. Katarzyna Szymczak

W takim razie proszę udać się na kontrolę do ortopedy lub bezpośrednio do szpitala.
Pozdrawiam