Co znaczy ogniskowo wzmożona w strefie warstwy podstawnej naskórka?

Proszę o interpretację bad. histopat: sperfitial atypical melanocytic proliferation et uncertoin significance (SAMPUS), Breslow 0,2mm, Clark II stopnia W sąsiedztwie zmiany obfity naciek zapalny, w przewadze limfocytarny. Stwierdza się jedno ognisko satelitarne w stosunku do zmiany zasadniczej. Nie stwierdza się cech inwazji str naczyniowych, czy nerwowych. Immunohistochemia: Melan A , HMB-45 , S-100 , Ekspresja Ki-67 ogniskowo wzmożona w strefie warstwy podstawnej naskórka w pop. melanocyt <5%
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne dalsze postepowanie terapeutyczno- diagnostyczne proszę koniecznie udac się do lekarza wykonującego zabieg