Czerniak guzkowy, zmiana w wertykalnej fazie wzrostu

Witam, pomoże mi to ktoś zrozumieć :??? Czerniak guzkowy,zmiana w wertykalnej fazie wzrostu Breslow Clark III, Na powierzchni zmiany nie stwierdza się owrzodzenia. Aktywność mitotyczna:1-2mitoz/mm kw. W sąsiedztwie zmiany skąpy rozproszony nacisk limfocytarny. Zmiana usunięta w całości. Boczny brzeg resekcji: 2 i 2 mm, dolny brzeg resekcji: 3 mm, bad immunohistochemiczne melan A ,HMB-45 , S-100 aktywność proliferacyjna: ekspresja Ki-67ok15 proc. Takie wyniki otrzymałem po usunięciu pieprzyka

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na podstawie badania histopatologicznego stwierdzono czerniaka guzkowego, który jest ciężką postacią czerniaka występującą w 10-30%, proszę niezwłocznie udać się do dermatologa lub onkologa.
Pozdrawiam