Interpretacja wyniku histopatologicznego czerniaka

Uprzejmie proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego. Rozpoznanie: 1-2-Czerniak złośliwy skory Typ histologiczny- powierzchownie szepczący Owrzodzenie- nieobecne Naciekanie wg Breslowa- 0,2mm, wg Clarka- II Faza wzrostu- horyzontalna Aktywność mitotyczna- IM=2/1mm kwadratowy Cechy regresji,angioinwazja,naciekanie nerwów,guzki satelitarne- nieobecne Nacieki zapalne,utkanie resztkowego znamienia- obecne HMB-45, Ki-67 - W części srodnaskorkowej zmiany Z góry dziękuje za pomoc.

Wynik oznacza stwierdzoną wczesną postać czerniaka skóry - nie podano danych, czy wycięcie było pierwotne i szerokości marginesów, ani lokalizacji.
Konieczne jest uzyskanie min 1cm marginesu, ocena regionalnych węzłów chłonnych oraz RTG klp.
Poza tym regularna kontrola onkologiczna / chirurga onkologa.

Opis wyniku jest z licznymi błędami,nie potrafię więc jako specjalista od czerniaka ,wypowiedzieć się autorytatawnie! Powinna Pani być pod opieką najbliższego Centrum Onkologii!!! zż