Czerniak złośliwy bez owrzodzenia

Witam otrzymałem takie coś po wycięciu pieprzyka Czerniak złośliwy bez owrzodzenia.Wymiar horyzontalny wynosi 7mm grubość bezwzględna 1,5mm Naciek limfoidalny w zmianie nieobecny Naciek linfoidalny u podstawy zmiany(+) Angioinwazji nie znaleziono.ClarkIII stopień Znaleziono max 1 mitozę na 1 mm kwadratowy Zaawansowanie pT2a. Z góry dziękuję za odpowiedz

Nie ma tutaj pytania. :-) Rozumiem, że czerniak został wycięty z odpowiednim marginesem. Interpretację musi dać lekarz prowadzący. Wskazanie do wycięcia było prawidłowe.