Czerniak złośliwy a badanie węzłów chłonnych i prawdopodobieństwo przerzutów

czy po rozpoznaniu czerniaka złośliwego, guzkowego, bez owrzodzenia. Wymiar horyzontalny wynosi 5mm a naciek limfoidalny w zmianie nie obecny . Margines mikroskopowy dolny od 2mm do 4mm . Znaleziono jedna mitozę w preparacie 1 mm kwadratowy. pT1a. Czy badanie węzłów chłonnych jest profileaktyczne i jakie jest prawdopodobieństwo przerzutów?

Opis badania hist.-pat. jest b.nieprofesjonalny , albo Pani nie przytoczyła go w całości - tak czy inaczej-proszę być pod opieką ośrodka onkologicznego , zż