Co oznacza wynik badania histopatologicznego wyciętego znamienia?

KOBIETA , 28 LAT Dziej dobry. Otrzymałam wynik badania histopatologicznego wyciętego znamiona. Czy powinnam wykonywać dodatkowe badania? Z góry dziękuję za odpowiedź. Superficial spreading melanoma Clark 3, Breslow 1, pT1A, bez owrzodzenia. Faza wzrostu poprzecznego Im 1/10 hpf (<1/1 mm/2), Ki 67 okolo 10%. HMB 45: silnie ( ) w ogniskach. W dnie naciek zapalny typu brisk, ogniskowo cechy regresji. Maksymalny wymiar zmiany 0,4cm Marginesy : boczne >0,2 cm, głęboki >0,4 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka onkologiczna , opis wskazuje na dość wczesny etap powyższej opisywanego czerniaka