Czy to bardzo zły wynik?

Mąż miał wycięty pieprzyk. Wyszło że to czerniak złośliwy. Na wyniku histopatologicznyc było tak: Melanoma malignum cutis pT1a II poziom wg Clarka 0,1mm wg Breslowa Faza wzrostu radialna Brak angio- i neuroinwazji Brak ognisk satelitarnyxh Brak figur podzialu Cechy regresji obecne Brak owrzodzenia Naciek limfocytarny obfity TILs brisk Marginesy boczne 0,2cm w głębi 0,5cm. Czy to bardzo zły wynik? Co to jest ten naciek limfocytarny i obecne cechy regresji.?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl