Co znaczy parcie na pęcherz?
W czwartek byłem na SOR (mocny bol brzucha) Kilka dni wczesniej pojawil sie tez bol jądra i plecow. Zrobiono min Mocz i usg krew i kreatynina. Urolog niczego się nie dopatrzyl. Dzisiaj powtorzylem dla świętego spokoju badania i niepokoją mnie te bakterie powyżej normy. Czasami mam parcie na mocz ale oddaje duże ilości. Wczoraj wieczorem mocz był całkowicie przeźroczysty. Występują też bole podbrzusza Ale te wiązano z jelitami Poza normą wyszlo Ciężar właściwy 1,008 kg/l Bakterie 12,70 /µl

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby moc się wypowiedzieć nalezy zapoznać się ze wszystkimi wynikami proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego