Co znaczy podłużny pęcherzyk pod penisem?

Witam. Mam pewien problem, nie chce iśc z tym do lekarza, nie czuje się dobrze pokazując lekarzowi swoje genitalia.Pod penisem na linii przedzielającej worek mosznowy na pól zrobił mi się podłużny pęcherzyk na 1,5cm. Nie boli ale jest czerwony, w środku znajduje się żółto-biały płyn, który idzie łatwo wycisnąć, ale po paru godzinach nachodzi do niego z powrotem...nie proszę o odpowiedzi "proszę ic do lekarza" tylko o podpowiedz co to moze byc i jak spróbowac to leczy?

Pewno odpowiedź Pana nie usatysfakcjonuje, ale diagnostyką i leczeniem zajmują się lekarze.
Samoleczenie przynosi często opłakane skutki, także korespondencyjne (internetowe) działanie nie jest w tym przypadku wskazane.
Opisywaną zmianę skórną powinien ocenić lekarz dermatolog lub chirurg urolog.
Proponuję pokonać zrozumiałą skądinąd wstydliwość i skorzystać z pomocy medycznej, która szczęśliwie jest w Poznaniu dość łatwo dostępna.
Problem przecież jest dla Pana ważny.
Pozdrawiam Pana. JW.