Pisanie smsów z osobą homoseksualną o seksie

witam jestem z kobieta,ktora ze wzgledow zdrowotnych,nie moze od jakiegos czasu uprawiac seksu,w tym czasie pisalem smsy z osoba homoseksualna o seksie,czy to jest normalne ?pozdrawiam

Być może wizyta u psychologa seksuologa pomogłaby poprawić relakcje intymne w związku i nie miałby Pan potrzeby smsowania, który Pana niepokoi.
Seksualizm jest złożonym fenomenem i nie ma tutaj prostych odpowiedzi...
Prawdopodobnie "męczy " też Pana fakt nielojalności w stosunku do Partnerki.
Sugeruję spotkanie z seksuologiem psychologiem, w Łodzi też jest znana lekarka seksuolog psychiatra dr A.Robacha, konsultant dla Regionu Łódzkiego.
Warto skorzystać z fachowej pomocy, bo inaczej człowiek łatwo gubi się w emocjonalnych zawiłościach i moralnych rozterkach.
Pozdrawiam. JW, Poznań.