Brak erekcji w czasie stosunku

Uprawiam seks od niedawna i zastanawia mnie jedna sprawa , kochałem się z swoją dziewczyną 3 godziny , rano 2,5 a gdy skończyliśmy to po 30min znowu ale tym razem zajęło to nam 5-10min . Dlaczego dochodzę tak późno ? I dlaczego raz doszedłem tak szybko ?

Nie znajduję nic niepokojącego w Pańskich opisach...
Poza jednym spostrzeżeniem, że nie należy "przyzwyczajać" Partnerki do maksymalnej wydolności, bo uzna to za standard.
Pisał już wiele dziesiątków lat temu o tym Van der Velde.
Pozdrawiam. JW