Co znaczy stan bez zmian litych i torbielowatych bez widocznych przewodów gruczołowych?

Witam. Doktorzy, co oznacza termin "sutki o utkaniu tłuszczowym"? Na wyniku badania USG zapisano również "zmiana lito płynowa o wym ok 10x10x8mm z unaczynieniem części litej do BAC. Poza tym bez zmian litych i torbielowatych bez widocznych przewodów gruczołowych." Pan Doktor po badaniu dodal że mam niegroźny torbiel. Czy zasięgnąć porady innego lekarza? Czy brak widocznych przewodów gruczolowych oznacza, że nie będę mogła karmić piersią.? Dodam rowniez, że to było moje pierwsze badanie.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna biopsja zmiany aby poznać jej charakter. proponuję udać się do lekarza prowadzącego a jakie objawy? jaka przyczyna badania?