Co oznaczają gruczoły piersiowe bez zmian litych i torbielowatych?
Bardzo proszę o pomoc otrzymałam wynik usg piersi a wizytę u onkologa mam w kwietniu .Gruczoły piersiowe bez zmian litych i torbielowatych.W obrębie kgz PP resztkowy obszar utkania gruczolowego o wym 35x45mm .Doły pachwowe bez cech lymphadnopatii. Martwię się bo pierś mnie boli poza tym innych objawów nie ma.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Witam , opis nie wskazuje na podejrzenie zmian nowotworowych-bo o to chyba chodzi głównie w pytaniu! Proponuję na spokojnie czekać na wizytę kontrolną , a jeśli pojawia się nowe dolegliwości bólowe - to proszę koniecznie zgłosić sie na badanie do najbliższego ginekologa! z.żurawski