Ból piersi na pograniczu z pachą a wyniki badania mammograficznego

Często boli mnie pierś z lewej strony na pograniczu z pachą wykonałam badanie.Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku badania mamograficznego: Piersi o budowie tłuszczowej. Resztkowy rysunek gruczołowy w KGZ lewej piersi. Cech naciekania oraz skupisk mikrozwapnień nie uwidoczniono. Skóra niepogrubiona. Doły pachowe wolne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Niemniej jednak powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.