Ból piersi na pograniczu z pachą a wyniki badania mammograficznego
Często boli mnie pierś z lewej strony na pograniczu z pachą wykonałam badanie.Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku badania mamograficznego: Piersi o budowie tłuszczowej. Resztkowy rysunek gruczołowy w KGZ lewej piersi. Cech naciekania oraz skupisk mikrozwapnień nie uwidoczniono. Skóra niepogrubiona. Doły pachowe wolne.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Niemniej jednak powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.