Mikrozwapnień nie stwierdza się, zarys skóry prawidłowy

Dzień dobry. Jestem po badaniach mamograficznych. Otrzymałam wynik o treści " Piersi o budowie gruczołowo-tłuszczowej. W piersi lewej na granicy kw. bocznych struktura wym.40X22 mm o gładkich w przeważającej części zarysach. Mikrozwapnień nie stwierdza się . Zarys skóry prawidłowy. Uwidocznione części obu dołów pachowych bez cech patologii. BIRADS0. Wskazane USG.Proszę o wyjaśnienie.

Badanie wykazało obecność zmiany , która nie jest jednoznacznie opisana jako podejrzenie nowotworu , ale jest sugestia aby zrobić dodatkowo usg w celu wyjaśnienia sprawy , proszę być pod opieką ginekologa , zż