Co znaczy taki wygląd ucha po plastyce?

Witam. Miesiąc temu miałam korekte uszu. Górna część ucha lewego jest przyszyta do samej glowy natomiat lewe ucho jest tak jak powinno być. Fakt ten nie martwilby mnie tak bardzo iż wiem że te uszka jeszcze odejdą od głowy. Natomiat martwi mnie efekt ciągnięcia tego lewego ucha. Minął miesiąc od operacji i tylko z lewym uchem tak jest. Proszę o jakąś radę ..

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, na pewno wyjaśni Pani jak przebiega proces gojenia i ustali czy przebiega ono prawidłowo. Miesiąc po zabiegu jest krótkim czasem na ocenę finalnego efektu.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul