Czy powieki po zabiegu plastyki powiek jeszcze się zmienią?

Witam 3 tygodnie temu miałam wykonany zabieg plastyki powiek górnych. Olbrzymie sińce pod oczami dopiero zeszły, natomiast powieki górne są nadal ciemne, sine. Moje oczy są mniejsze i bardziej okragłe niz były przed operacją. Po zabiegu moje brwi się obniżyły. Nie jestem zachwycona efektem. Czy to się jeszcze zmieni? Znajomi twierdzą, że mam zmęczone oczy.....Proszę o odpowiedź.

Witam,

Po zabiegach chirurgicznych/chirurgii plastycznej efekt finalny występuje po wielu miesiącach, nawet po 12 miesiącach. Proszę być w kontakcie ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny przebiegu gojenia.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul