Czy ta zmiana po plastyce powiek się wyrówna?

Witam. 2 tyg temu miałam plastyke powiek górnych lewe oko jest całkiem fajne ale z wewnętrznej strony szwu zrobiła się gruda ktora wyglada jak wielki pryszcz z prawej jest mniejsza ale tez jest do tego prawe oko jest zaszyte asymetrycznie wzgledem lewego do tego prawe cały czas sie nie domyka przez to jak cięcie zostało wykonane mam wrazenie ze tak juz zostanie oko caly czas lzawi i mam uczucie piasku do tego jest opuchnięte czy to sie wyrowna normalne jest ze moj operator twierdzi ze wszystko ok i bedzie się bronil

Witam,

14 dni od zabiegu, to za krótki czas aby oceniać wynik operacji. Proszę być pod kontrolą lekarza prowadzącego i trzymać się jego zaleceń.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul