Asymetryczne oczy i niedomykanie powiek po plastyce

Miałam plastykę powiek.oczy są asymetryczne i powieki nie domykają się.Proszę o informację ,czy wykonuje się rekonstrukcję powiek i mięśnia okrężnego.Miałam duże oczy ,tylko bardzo dużo skóry.Prosiłam o usunięcie skóry a lekarka wycięła mi mięsień okrężny, zmniejszyła jedno oko a drugie wygląda jak bym miała wytrzeszcz.Nie domykają sie.Jestem załamana.Błagam o pomoc

Witam,

Proszę udać się do operatora i zapytać o dalsze leczenie. Możliwe że jest za wcześnie aby oceniać zabieg. Kiedy Pani była operowana. Rekonstrukcja zawsze jest możliwa, aczkolwiek najlepiej kiedy jest wykonywana minimalna liczba zabiegów.