Jak długo muszę czekać, aby wykonać poprawkę korekcji powiek?

Pod koniec listopada miałam operacyjną korekcje powiek górnych. Jest widoczna asymetria, w jednym oku zostało wycięte mniej skory niż w drugim. Przez to jedno oko zostało opadające. Oczy różnią się wizualnie od siebie. Po konsultacji doktor mnie zbył, powiedział ze nie wykonywał nigdy poprawek po tym zabiegu i ze mam zgłosić się po wakacjach, jednak nie gwarantuje ze wykona poprawkę. Powiedział, ze przy szyciu pierwszego oka (tego ładniejszego) wyczuł ze może być wycięte za dużo skory, wiec w drugim zostało wycięte mniej, bo bal się ze oczy mi nie będą się domykać. Ile trzeba czekać aby moc wykonac poprawkę? Czy inny lekarz wykona poprawkę po nieudanym zabiegu? Co ja mam teraz robić?

Witam,

Proszę pozostawać pod kontrola swojego lekarza prowadzącego, ponieważ okres przebudowy trwa ok 12 miesięcy i w tym czasie jakość skóry miejsca operowanego, obrzęki, częściową asymetria ulegają poprawie. Ważnym jest aby masować miejsce operowane w celu przyśpieszenia gojenia i poprawienia jakości blizn.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul