Czy mogę wykonać plastykę powiek po ablacji?

Dzien dobry, Zastanawiam się nad plastyka powiek ze względów estetycznych. Przyjmuje Pradaxe, zapobiegawczo, jestem po ablacji z powodu migotania prxedsionkow. Czy zabieg jest możliwy w takiej sytuacji? Zmienia się lek na inny czy odstawia? Pozdrawiam

Zmienia się na leczniczą dawkę heparyny drobnocząsteczkowej (np. clexane lub neoparin). Najlepiej będzie porozmawiać o tym z lekarzem, który będzie wykonywać u Pani blefaroplastykę.