Leczenie skrzepliny w żyle podkolanowej zastrzykami Clexane

Witam, czy podczas leczenie skrzepliny w żyle podkolanowej zastrzykami clexane 1 raz dziennie 120mg/0,8ml można wykonywać ćwiczenia siłowe na górne partie mięśni? Lek przyjmuję od miesiąca, a kurację zakończę za 2 miesiące. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Raczej radziłbym unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego przy tak dużych dawkach heparyny drobnocząsteczkowej, gdyż może to wywołać wewnętrzne krwawienia do mięśni lub stawów.