Powrót do suplementacji kreatyną podczas przyjmowania zastrzyków Clexane

Witam. Biorę zastrzyki na rozrzedzenie krwi po operacji nogi. Noga w gipsie a ja wróciłem do ćwiczeń bo już nie mogę wysiedzieć. Czy mogę wrócić do suplementacji kreatyną? Zastrzyki to clexane. Pozdrawiam

Witam,

Należy to skonsultować z lekarzem. Clexane ma zapobiegać powstawaniu zakrzepic w unieruchomionych na dłużej kończynach i należy odstawić wszystkie preparaty, którego mogę wpływać na zaburzenie hemostazy.
Myślę, że warto też skontaktować się z fizjoterapeutą w kwestii odpowiednich ćwiczeń, które można wykonywać teraz i zaraz po zdjęciu gipsu.

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann