Suche i podrażnione powieki

Od ponad miesiąca mam suche i podrażnione powieki które mnie swędzą. Również skóra pod oczami stała się sucha , ściągająca i zaczerwieniona. Chwilami muszę trzeć powieki jak i kąciki oczu. Odstawiłam krem pod oczy i problem nadal jest i kompletnie nie wiem skąd ten problem. Gdy rano wstaje moje powieki są opuchnięte lekko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać sie do lekarza który po zbadaniu Pani określi dalsze postępowanie. Doraźnie do tego czasu mozna stosować krople dostępne w aptece bez recepty, one nawilżają spojówki, farmaceutka na pewno doradzi odpowiednie.