Co znaczy taki wynik VNG?

Odebrałam wynik VNG: Niedowład kanałowy [%] - 22,3 prawe ucho 5,4 lewe ucho 8,5 Przewaga kierunku [%] 159 prawy oczopląs 18 lewy oczopląs -4,1 Średnia SPV [o/s] Nyst. prawa ciepła 8,9 31 lewa ciepła -0,6 51 lewa zimna 9,1 49 Prawa zimna -3,5 54 spontaniczny 5,9 -1 Proszę o interpretacje

Najlepiej zapytać dobrego laryngologa np P Prof Ewa Jaworowska, przyjmuje w Poradni LARMED. A czy była Pani u neurologa????