Co znaczy takie badanie MR odcinka kręgosłupa?

Badanie RM odcinka piersiowego kregoslupa Obszary T1 T2 zalezne oraz obrazy z saturakcij tkanki tluwzczowej T2 IR przekroje strzalkowe czilowe i osiowe. Kifoza piersiowa zachowana w badaniu odcinku bez obecnosci pjm stenozy kanalu kregowego i otworow m/ kr wysokosc trzonow kregoq i krazkow miedzykregowych zachowana struktura kostna zachowana rdzen kregowy o prawidlowej intensywnosci sygnalu bez zmnian ogniskowych.

Wyniki badan analizuje się w oparciu o dane kliniczne pacjenta. Niestety nie pomogę.Proszę iść z wynikiem do lekarza, który prowadzi diagnostykę i zlecił wykonanie tego badania.