Przepuklina kręgosłupa i torbiele

L5-S1 centralno boczna obustronna wypuklina podwiezadlowa zwezajaca swiatlo kanalu kregowego i otworow miedzykregowych,obnizenie krazka miedzykregowego wraz z kregozmykiem i katowym ustawieniem trzonow powoduje zwezenie swiatla obu otworow miedzykregowych z mozliwym obustronnym konfliktem korzeniowym oslabienie sygnalu krazka miedzykregowego,torbiele okolokorzeniowe na poziomach S2,S3 obustronnie rdzen kregowy bez zmian prosze o pomoc w zrozumieniu dziekuje Ewelina

Proszę skonsultować ten opis z neurochirurgiem, jeżeli objawy narastają w szczególności, jeżeli występują mrowienia lub zaburzenia czucia czy ruchomości. Ważna jest korelacja przedstawionego obrazu z Pani objawami.