Co znaczy ten ból środstopia i pięt?

Witam serdecznie. Mam bardzo duży problem z chodzeniem gdyż od 3 miesięcy bolą mnie bardzo mocno :sródstopie i pięty. Rano gdy wstaje z łóżka mam czasem wrażenie takich odbitych stóp. Przejdę 150 metrów i czuję bardzo silny ból srodstopia pięt i z boku powyżej stop od wewnętrznej strony wręcz zapalenia. Pokazywałam to 2 lekarzom Ortopedom dzisiaj ale zbagatelizowano moj problem:((A ja ledwie chodzę. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Nawet nie wiem do jakiego lekarza się udać?? Czy zrobić jakieś badania, usg? Proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie Anna

problem dotyczy rozcięgna podeszwowego, tzw ostroga piętowa, potrzebna rehabilitacja i ćwiczenia