Co znaczy ten wynik biocenozy w 34. tygodniu ciąży?

WITAM , JESTEM W 34 TYGODNIU CIĄŻY ZROBIŁAM BADANIE BIOCENOZY POCHWY TAKIE MAM WYNIKI NABŁONKI LICZNE ( CYTOLIZA BAKT) LEUKOCYTY 40-60 WPW FLORA BAKTER, G (+) POJEDYNCZE PAŁECZKI I ZIARNIAKI W PREP FLORA BAKTER. G (-) BRAK W PREP. RZESISTEK POCHWOWY NIE ZNALEZIOPNO W PREP. DROŻDZYCA NIEZNALEZIONO W PREP. PAŁECZKI KW. MLEK. ŚREDNIO LICZNE W PREP. STOPIEŃ WG JIROVECA II + LEUKOCYTOZA

Lek. Tomasz Budlewski

określenie samego stopnia oznacza stan prawidłowy lecz cały opis wskazywałby na infekcję proponuję udać się do lekarza ginekologa najlepiej prowadzącego ciążę.