Co znaczy ten wynik usg przezciemięczkowego u córki?

Witam moja córka (3m.ż.) miała robione USG przezciemiączkowe, ciąża była przenoszona (1tydzień), rodziła się z jedną rączką do przodu, wszystko było w normie, na jednym z badaniem lekarz stwierdził obniżone napięcie na brzuszku, dlatego zlecił badanie. Wynik badania następujący, proszę o interpretację: Wskaźnik Evansa około 0.26, układ nadnamiotowy nieco asymetryczny (R>L), przestrzenie płynowe przymózgowe obustronnie około 2-2.5 mm. Po za tym w obrębie uwidocznionych struktur mózgowia ewidentnych zmian patologicznych nie uwidoczniono.

Z opisu, " USG przezciemiączkowe, ciąża była przenoszona (1tydzień), rodziła się z jedną rączką do przodu, wszystko było w normie, na jednym z badaniem lekarz stwierdził obniżone napięcie na brzuszku, dlatego zlecił badanie. Wynik badania następujący, proszę o interpretację: Wskaźnik Evansa około 0.26, układ nadnamiotowy nieco asymetryczny (R>L), przestrzenie płynowe przymózgowe obustronnie około 2-2.5 mm. Po za tym w obrębie uwidocznionych struktur mózgowia ewidentnych zmian patologicznych nie uwidoczniono. " raczej w normie;
Do Pediatry; Pozdrawiam