Przestrzeń płynowa przymózgowa obustronnie po 7mm

Witam, mieliśmy wykonywane USG przezciemiączkowe i wyszło na nim, że synek ma przestrzeń płynową przymózgową obustronnie po 7mm. Płyn w szczelinie podłużnej mózgu 7 mm. Czy są powody do obaw?? Bo bardzo z mężem się martwimy. Za odpowiedź z góry bardzo dziękujemy.

Wszystko zależy od wieku dziecka (nie podała Pani). Przestrzenie płynowe raczej są nieduże i w przypadku bardzo małego dziecka powinny być w normie.