Przestrzeń płynowa przymózgowa obustronnie po 6 mm w usg przezciemiączkowym
Dzień dobry, byłąm dziś z moją 9 miesięczną córeczka na USG przezciemiączkowe i wynik był taki, że ma przestrzeń płynową przymózgową obustronnie po 6 mm, pozatym wszystko w porządku. Czy mam powody, aby się martwić? Na czym polega leczenie i czy to się jakoś leczy ? Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie podała Pani żadnych danych klinicznych dotyczących wskazań do wykonania badania. Nie ma zatem niestety takiej możliwości, by nie znając danych klinicznych wiarygodnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem prowadzącym.