Co znaczy to badanie moczu w 8. tygodniu ciąży?

8 tydzień ciąży, badanie moczu - bardzo proszę o interpretację: barwa żółta, mocz mętny, ph 6,5, ciężar 1,031, białko ujemne glukoza ujemne bilirubina ujemne ciałka ketonowe ujemne azotany ujemne, urobilinogen w normie, nabłonki płaskie nieliczne, nabłonki okrągłe pojedyncze, pasma śluzu nieliczne, leukocyty 1-3, erytrocyty 3-5, bakterie dość liczne, liczne moczany bezpostaciowe. Morfologia: wszystko w normie. Wizyta u lek. za 3 tygodnie, czy jest się czym martwić? Bardzo proszę o informację.

Wynik wskazuje na to, że mocz był zbyt długo przechowywany, czy to przed dostarczeniem do laboratorium, czy już po jego dostarczeniu a przed zbadaniem. Najlepiej byłoby powtórzyć badanie.