Co znaczy to uczucie ciągnięcia pod skórą na łokciu?

Od kilku dni towarzyszy mi uczucie silnego "ciągnięcia" pod skórą na łokciu. Od wczoraj ciągnięcie stało się jeszcze bardziej bolesne. Przy gwałtowniejszych ruchach mam łzy w oczach. Wygląda jak ukąszenie (4mm rumień z dziurką w środku). Co to może być? Czy powinnam się martwić?

Może to być ukąszenie albo potówka. Można poczekać kilka dni, jak nie przejdzie to warto skonsultować z dermatologiem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki