Co znaczy wynik badania pracy serca metodą Holtera?

Witam..prosze czy ten wynik jest dobry...holter..w 24h monitor. Stwierdzono rytm zatokowy ze średnią częstotliwość serca89.min msksymalna częstotliwośćia serca89.min.minimalna czes.serca 59 min

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Z tego opisu wynika, że wszystko jest w normie. Oczywiście wynik powinien ocenić lekarz, który skierował Panią na badanie, ponieważ poprawna interpretacja zależy od stanu klinicznego pacjenta.