Co znaczy wynik Doppler tętnic domózgowych?

Bardzo proszę o sprawdzenie moich wyników. Doppler tętnic domózgowych Opuszki : CCA szer. 7.3-6,9 mm (P-L); ICA szer. 5.3-4,.9 mm (P-L) tętnice kregowe szer. 3.5-4.0 mm (P-L) Przepływ w ICA: V maks =0,70 m/s (P=L); przepływ w tt. kręgowych : V maks=0.37 m/s (P=L), wsk. RI =0,63 (P=L).

Proszę z wynikiem iść do lekarza, który zlecił Pani wykonanie powyższego badania. Prowadzi on diagnostykę problemu, więc dokona też analizy wyników oraz zaproponuje dalsze postępowanie.

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie da się niestety interpretować wyników badań.