Co znaczy wynik po leczeniu HCV?

Pozdrawiam jestem po leczeniu hcv aktywności alat po leczeniu 40 przy uzyskanym(-) natomiast po 12 tygodniach alat74 dodam że prowadzę b. aktywny tryb życia zdążyło mi się wypić kilka zkilka piw w weekend a badanie miałem 4dni po to mogło mieć wpływ?
Lek. Michał Lenard

Tak, mogło to mieć wpływ na wynik badań. Sugeruję prowadzić zdrowy tryb życia według zaleceń lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!