Co znaczy wynik progesteronu po dwóch poronieniach?

Witam jestem w 5 tygodniu ciąży beta hcg 359.5 mlU/ml ;progresteron 34.91 ng/ml odczuwam bóle krzyża raz mocniejsze A raz słabsze po odpoczynku ustają ale potem z powrotem wracają .Jestem po 2 poronieniach i bardzo się martwię czy wszystko jest w pożądku .Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa