Co znaczy wynik rezonansu magnetycznego stawów biodrowych?

Rezonans magnetyczny stawów biodrowych. Dzień dobry, otrzymałam własnie opis i proszę o interpretacje. Opis: prawdopodobnie drobne uszkodzenie chrząstne rzedniej części panewki biodra prawego z kompleksem niewielkich torbieli podchrzęstnych . z góry dziękuje.

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; u Ortopedy Ważny PACJENT i objawy, wywiad! ; Opis jak wyżej;
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam