Czy ten opis w badaniu rezonansu magnetycznego z kontrastem powinien mnie martwić?

Witam. Miewam częste bóle głowy z lewej strony. Miałam robiony rezonans magnetyczny z kontrastem. Na opisie wszystko widać, że okej jest. Jest tylko jeden dziwny opis :,, Dyskretne nierówne zarysy początkowego odc t przedniej mózgu/P" Co to oznacza? Coś poważnego, czymś czym się martwić?
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

WAŻNY PACJENT. OPIS BADANIA TO ZA MAŁO.

Ważny stan ogólny , obciążenia , tryb życia i tryb pracy. Ważny też nastrój. , aktywność. , sen etc. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam. Zapraszam