Proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego piersi z kontrastem

Witam, Otrzymałam opis badania piersi z rezonansu magnetycznego z kontrastem i intresuje mnie opinia specjalisty zanim doczekam się na swoją wizytę u lekarza... Obciążony wywiad rodzinny. Piersi o tłuszczowo-gruczołowej budowie z cechami MFC. W obu piersiach rozproszone torbiele śr. do 14mm. Na granicy KZ piersi prawej ognisko śr.6 mm- gęsta torbiel. W KSW piersi lewej ognisko śr.7 mm ulegające umiarkowanemu wzmocnieniu SK z krzywą typ II- wskazane badanie uzupełniające USG. Obustronnie bez zmian naciekowych oraz bez stref patologicznego wzmocnienia kontrastowego jednoznacznie przemawiających w kierunku procesu rozrostowego. Doły pachowe bez cech limphadenopatii.

Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy ! , Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam