Co oznacza ten wynik MR piersi u 46-latki?

Bardzo proszę o interpretację wyniku MR piersi. W przestrzeni za brodawkowej, centralnie dwa punktowe zagęszczenia śr do 4mm,ulegajace wzmocnieniu SK, obraz sugeruje guzkimastopatyczne. Obustronnie bez zmian naciekowych oraz bez stref patologicznego wzmocnienia kontrastowego jednoznacznie przemawiających w kierunku procesu rozrostowego. Doły pachowe bez cech limphadenopatii. Czy te guzki to coś groźnego?

Guzki mastopatyczne są zmianami nienowotworomi, niegroźnymi.

Mimo korzystnego opisu radiologa, badanie powinien zobaczyć lekarz prowadzący.